مشاهده جزئیات خبر

برگزاری جلسه شورای حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد

جلسه شورای حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد
جلسه شورای حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد، در ابتدای جلسه، حجت الاسلام رسولی امام جماعت صندوق و معاون عقیدتی و نظارت حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد به بیان نکات اخلاقی به ویژه موضوع اخلاص در عمل پرداخت.
در ادامه، امیر کی پور فرمانده حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد در تحلیلی با اشاره به سرکوب معترضان به نژادپرستی در آمریکا گفت: اقدام دولت آمریکا در سرکوب وحشیانه معترضان ماهیت واقعی دولت این کشور را به جهانیان نشان داد.وی همچنین با اشاره به بحران کرونا در جهان عنوان کرد: در کشورهای غربی پس از شیوع کرونا شاهد غارت فروشگاه ها بودیم ولی حتی یک مورد مشابه این حوادث در ایران اتفاق نیفتاد و این موضوع به روشنی بیانگر فرهنگ غنی مردم ما در مقایسه با غربی هاست. این در حالی است که شیفتگان فرهنگ غربی سالهاست عکس این موضوع را تبلیغ می کنند.
کی پور در ادامه سخنانش ضمن تبیین وظایف هر یک از اعضای شورای حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد اظهار داشت: از اعضای شورا انتظار می رود نسبت به شناسایی و تعامل با همترازان خود در پایگاه های تابعه با هدف هم افزایی هر چه بیشتر اقدام نمایند. ضمن اینکه ارتقای تعامل و هماهنگی موثر با مرکز بسیج وزارت باید مد نظر قرار گیرد.
وی افزود: حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد در خصوص سفرهای زیارتی و سیاحتی اعضای بسیج و کارکنان صندوق و خانواده های آنان اقدامات موثری در سال گذشته انجام داد که پس از فروکش کردن بحران کرونا با برنامه ریزی صورت گرفته، ثبت نام برای دور تازه ای از این سفرها انجام خواهد شد.گفتنی است، در این دیدار هر یک از اعضای شورای حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد ضمن ارائه گزارش های جداگانه ای، نقطه نظرات خود را بیان نمودند.

جلسه فولاد 2

۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۷:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید