مشاهده جزئیات خبر

فرمانده حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد خبر داد ؛

توسعه و تکمیل مجموعه ورزشی شهدای مدافع حرم صندوق بازنشستگی فولاد

تکمیل مجموعه ورزشی در صندوق فولاد | وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
فرمانده حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد از توسعه و تکمیل مجموعه ورزشی شهدای مدافع حرم صندوق بازنشستگی فولاد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد، امیر کی پور اظهار داشت: سال گذشته و همزمان با سالگرد میلاد فرخنده حضرت زینب کبری(س) مجموعه ورزشی شهدای مدافع حرم صندوق بازنشستگی فولاد با حضور فرماندهان سازمان بسیج کارگری و مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل و مدیران ارشد صندوق بازنشستگی فولاد افتتاح گردید.
وی افزود: در چند ماه گذشته و با توجه به شیوع کرونا و به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغی، مجموعه ورزشی شهدای حرم غیرفعال بود و این زمان، فرصت مناسبی را فراهم نمود تا حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد نسبت به توسعه و تکمیل فضای ورزشی این مجموعه اقدام نماید که بحمدالله این کار صورت گرفت.
کی پور گفت: مجموعه ورزشی شهدای مدافع حرم صندوق بازنشستگی فولاد از مجهزترین و به روز ترین امکانات و تجهیزات ورزشی برخوردار بوده و از ابتدای هفته جاری و با رعایت پروتکل های بهداشتی آماده ارائه خدمت به کلیه کارکنان صندوق بازنشستگی فولاد می باشد.

فولاد ورزشی 3
فولاد ورزشی 2
فولاد ورزشی 1

 

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید