مشاهده جزئیات خبر

قدردانی از اقدامات بانک رفاه در جهت کمک به هموطنان سیل زده استان سیستان و بلوچستان

قدردانی از اقدامات بانک رفاه
در نشست شورای هماهنگی مدیران وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان با بیان این که بانک رفاه به عنوان بانکی پیشرو در حوزه مسئولیت های اجتماعی ، اقدامات سازنده ای در جهت کمک به هموطنان سیل زده استان سیستان و بلوچستان انجام داده است ، از اقدامات بانک رفاه کاگران قدردانی شد .

به گزارش روابط عمومی حوزه مقاومت بسیج بانک رفاه کارگران به نقل از مدیریت شعب استان سیستان و بلوچستان ، آقای آرمان در نشست شورای هماهنگی مدیران وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان بخشی از  اقدامات بانک رفاه در جهت کمک به هموطنان سیل زده استان سیستان و بلوچستان  گفت: پس از جاری شدن سیل ، مدیرعامل بانک رفاه از مناطق سیل زده بازدید و دستورات لازم را صادر کردند .

همچنین در این نشست در راستای مسئولیت های اجتماعی ، مواردی از جمله کمک 30 میلیارد ریالی برای خرید تانکر آب رسانی به مناطق سیل زده ، مشارکت در ساخت مدرسه در منطقه محروم مرزی سیستان و توزیع پوشاک در یکی از مدارس حاشیه شهر زاهدان مصوب شد.

در ادامه معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان از بانک رفاه قدردانی و بر مشارکت سایر دستگاه های استان در کمک به پیشبرد اهداف ترسیمی دولت تاکید کرد. همچنین مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز ضمن قدردانی از خدمات بانک رفاه، خواستار افزایش تعامل و گسترش همکاری های متقابل شد.

نشست رفاه 1

۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید