مشاهده جزئیات خبر

جلسه حوزه مقاومت بسیج خواهران با حضور فرمانده مرکز برگزار گردید

جلسه بسیج خواهران
به نقل از روابط عمومی مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی جلسه حوزه مقاومت بسیج خواهران با حضور فرمانده مرکز و خواهران بسیجی از حوزه ها و پایگاه های سازمان های تابعه برگزار گردید.

در این جلسه  غریوی فرمانده  مرکز  با  گرامیداشت یاد و خاطره امام   خمینی رحمت الله علیه و شهدای عظیم الشان مختصری از اقدامات بسیج در مرکز و حوزه ها و  پایگاه ها را بیان کردند . ایشان افزودند رویکرد بسیج ورود به مسائل تخصصی دستگاه و استفاده از ظرفیت های بسیج برای رفع مشکلات و مسائل درون سازمانی برای اثرگذاری فعالیت های سازمانها بوده که ما مصمم هستیم این روند را پیگیری و در اجرای ماموریت های سازمان های تابعه در کنار مسئولین و کارکنان حضور فعالانه داشته باشیم .

 خانم حاتمی مسئول حوزه بسج خواهران در خصوص برنامه های ابلاغی بسیج وزارتخانه ها و ادارات  مطالبی را عنوان نموده و بر  ارسال به موقع گزارش عملکرد حوزه ها و  پایگاه ها و برگزاری منظم جلسات هیات های اندیشه ورز  تاکید کردند .

در ادامه  جلسه مقرر شد با توجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط کنونی کشور با استفاده حداکثری از ظرفیت فضای مجازی و مطرح کردن مباحث روز در  هیات های اندیشه ورز  انجام برنامه های ابلاغی تسهیل گردد . 

جلسه خواهران

۲۲ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید