مشاهده جزئیات خبر

آیین تودیع و معارفه فرمانده سابق و سرپرست جدید پایگاه مقاومت بسیج شرکت حمل ونقلی ریلی رجا برگزار گردید

آیین تودیع و معارفه,شرکت حمل و نقل ریلی رجا
به نقل از روابط عمومی مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی آیین تودیع و معارفه فرمانده قبلی و سرپرست جدید پایگاه مقاومت بسیج شرکت حمل ونقل ریلی رجا با حضور مهندس رجبی مدیرعامل شرکت و فرمانده مرکز وجمعی از اعضای شورای فرماندهی مرکز برگزار گردید.
غریوی فرمانده مرکز ضمن تشکر از زحمات برادر دارابی برادر سید یعقوب حسینی را به عنوان سرپرست جدید پایگاه شرکت حمل ونقل ریلی رجا معرفی کردند. ایشان با اشاره به نقش و اهمیت بسیج درنظام اداری کشور مسئولیت اصلی بسیج در ادارات را تربیت و پرورش کارکنان در تراز انقلاب و کمک به تعالی سازمانی و اجرای ماموریت ها و برنامه های سازمانی و خدمت رسانی شایسته به مخاطبین وذی نفعان سازمانها عنوان نمودند و تاکید کردند که بسیج رجا با توجه به موارد عنوان شده می بایستی با تشکیل هیات های اندیشه ورز و استفاده از ظرفیت نخبگانی بسیج سازمان مسائل و مشکلات را شناسایی و احصا نموده و به مجموعه مدیریتی سازمان و کمک به شتاب حرکتی سازمان راهکار ارایه نماید.
رجبی مدیرعامل شرکت رجا ضمن اشاره به نقش بسیج درسازمان از هرگونه همکاری بسیج درکمک به اجرای برنامه های شرکت استقبال نموده واعلام امادگی نمودند.
مسئول حفای مرکز با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری به ضرورت تشکیل هیات های اندیشه ورز و استفاده از اندیشه نخبگانی بسیجیان درشناسایی مشکلات و ارایه راهکار برای برون رفت از آنها تاکید نموده وضمن تشکر از زحمات فرمانده سابق پایگاه شرکت رجا برای سرپرست جدید پایگاه شرکت ارزوی موفقیت نمودند.
۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۵:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید