مشاهده جزئیات خبر

فراخوان مشارکت در دومین همایش بین المللی گام دوم انقلاب اسلامی

مکتب شهید سلیمانی؛ الگوی تربیت مدیران جهادی تمدن ساز
مکتب شهید سلیمانی؛ الگوی تربیت مدیران جهادی تمدن ساز
 
بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که توسط مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در بهمن ماه1397 صادر شد، یکی از مهمترین اسناد بالادستی جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی است که افق های آینده انقلاب را تبیین و مشخص می کند. در واقع بیانیه گام دوم انقلاب، نقشة جامع پیشرفت و اقتدار کشور است که از یک طرف نسخه جهانی شدن انقلاب اسلامی در ساحت تمدنی را ترسیم کرده و از طرف دیگر حرکت انقلاب اسلامی در مدار تمدنی خویش، که از انسان سازی و جامعه پردازی شروع شده و به تمدن سازی می رسد، را به خوبی بیان کرده است.
در این رابطه دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام در نظر دارد تا با همکاری سایر دانشگاه ها و مراکز علمی ایران و سایر کشورهای اسلامی و محور مقاومت، دومین همایش بین المللی گام دوم انقلاب اسلامی را با موضوع "مکتب شهید سلیمانی؛ الگوی تربیت مدیران جهادی تمدن ساز" در ایام نخستین سالگرد شهادت آن شهید عزیز برگزار نماید.
در این خصوص حوزه بسیج بانک توسعه تعاون در چارچوب اندیشکده بانکداری تعاونی به عنوان الگوی مدیریت هیات­های اندیشه ورز، برای تدوین و ارسال مقالات فاخر به این همایش به منظور ایفای نقش محسوس در این رویداد علمی و معنوی فراخوان منتشر نموده است. لذا از پژوهشگران و مدیران بسیجی فرهیخته دعوت می شود با مراجعه به سایت اینترنتی به آدرس mgt.ihu.ac.ir و کسب اطلاعات دقیق­تر آثار خود را جهت هم­اندیشی، راهنمایی، نگارش مشارکتی توسط اعضای علمی اندیشکده تا روز چهارشنبه 25 مرداد  1399 به آدرس h.asheghi@ttbank.ir  ارسال نمایند.
شایسته ذکر است به آثار علمی و فاخر ارسالی در این زمینه از سوی اندیشکده بانکداری تعاونی جوایز ویژه ای هدیه خواهد شد.

حوزه بسیج بانک توسعه تعاون

اندیشکده بانکداری تعاونی- معاونت علمی پژوهشی

۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید