مشاهده جزئیات خبر

برگزاری جلسه معارفه سرپرست پایگاه مقاومت بسیج شهید حاج حسین همدانی

جلسه معارفه
جلسه معارفه سرپرست پایگاه مقاومت بسیج شهید حاج حسین همدانی از پایگاه های زیر مجموعه حوزه بسیج صندوق فولاد در ساختمان معاونت فنی و عملیات صندوق برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد، مهندس امیر کی پور حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد در سخنانی در این جلسه با تقدیر از تلاش های آقای عبدالرحیم زاده فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید حاج حسین همدانی گزارشی در خصوص وضعیت و اقدامات حوزه بسیج صندوق فولاد و پایگاه شهید همدانی بیان نمود.

وی با اشاره به تبیین رویکرد بسیج از سوی مقام معظم رهبری گفت: بسیجی واقعی فردی است که در حوزه فعالیت کاری اش وظایف خود را به نحو احسن انجام دهد.

آقای دکتر رحیم پور معاون فنی و عملیات بیمه ای صندوق فولاد نیز در سخنانی ضمن بازگویی خاطره ای از شهدا و دفاع مقدس گفت: هر سازمانی باید به بسیج به عنوان بازوی توانمند خود برای پیشبرد امور نگاه کند.

مسئول حفای مرکز بسیج وزارت متبوع نیز با اشاره به حضور مدیران متخصص در صندوق فولاد ، شهید سپهبد سلیمانی را الگوی بسیجیان خواند و محبت مردم به این شهید عزیز در تشییع پیکر او را مثال زدنی عنوان کرد.

در پایان این جلسه ابلاغ سرپرستی پایگاه شهید همدانی به آقای مرتضی آجرلو اهدا و از تلاش ها و خدمات آقای عبدالرحیم زاده تقدیر شد.

۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۹:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید