مشاهده جزئیات خبر

به همت پایگاه نبی اکرم(ص) و روابط عمومی سنگ آهن انجام شد؛

تداعی حال و هوای دفاع مقدس در شهر بافق

دفاع مقدس
مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران و جانشین پایگاه مقاومت بسیج نبی اکرم(ص) از پایگاه های زیر مجموعه حوزه مقاومت بسیج صندوق فولاد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهیدان به ویژه شهدای شرکت و شهرستان بافق گفت: همه‌ ما وظیفه داریم که رسالت خود را نسبت به پاسداشت خون شهدا به جا بیاوریم. با توجه به اهمیت بحث در عصر پیش رو در جهت فرهنگ سازی و پیشبرد اهداف متعالی کشور و نظام، روابط عمومی شرکت سنگ آهن به اجرای برنامه های متعدد فرهنگی به صورت وسیع و یکپارچه در سطح شرکت و شهر نمود.
به گزارش روابط عمومی حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد، سید مصطفی فخری بافقی در ادامه به بیان اقدامات این مجموعه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس پرداخت و گفت: با تاکید مدیرعامل شرکت سنگ آهن مبنی بر گرامیداشت این ایام و یاد و خاطره شهیدان،روابط عمومی شرکت با فضاسازی در مجموعه شرکت و شهر و نصب بنر و تراکت فعالیت خود را آغاز کرد و سه سنگر شهدا را در محل ورودی های معدن، اداره جدید شرکت و آهنشهر برپاکرد.
وی با اشاره به دعوت از گروه های سرود شهرستان در ایام و مناسبت های مختلف و استفاده از این ظرفیت به منظور ایجاد انگیزه در نوجوانان بیان کرد: در اولین روز از هفته دفاع مقدس گروه سرود عاشقان امام ناحیه مقاومت بسیج بافق به سرپرستی امیر حسین عباسی با همکاری پایگاه نبی اکرم(ص) شرکت سنگ آهن دو سرود بال پرواز در وصف اقتصاد و آرامش قبل از طوفان در وصف سردار سلیمانی را اجرا نمود.
فخری بافقی با بیان اینکه برای اولین بار بنرهایی با مضمون دفاع مقدس ویژه ادارات بافق تهیه و در اختیار آنان قرار گرفت،افزود: این بنرها در ورودی ادارات نصب شد.
مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن همراهی و همکاری با ستاد یادواره شهدای شهرستان در برگزاری یادواره شهدای شهرستان که روز پنجشنبه 3 مهرماه در امامزاده عبدالله(ع) برگزار شد را از دیگر اقدامات این مجموعه عنوان کرد و گفت: آماده سازی حجله شهدا و پذیرایی از میهمانان مراسم نیز توسط پایگاه نبی اکرم(ص) و روابط عمومی شرکت سنگ آهن انجام می گیرد.
وی در ادامه به بیان دیگر اقدامات این مجموعه پرداخت و اظهار کرد: برگزاری مسابقه خاطره نویسی ویژه رزمندگان و ایثارگران، نصب بنرهای گرامیداشت هفته دفاع مقدس بربدنه اتوبوس های شرکت سنگ آهن،تهیه و توزیع کتاب های داستان با موضوع دفاع مقدس ویژه نوجوانان و نونهالان،برگزاری گردهمایی بسیجیان پایگاه نبی اکرم(ص) و حلقه های صالحین با سخنرانی حجت الاسلام بشکانی امام جمعه بهاباد در مسجد فاطمیه آهنشهر و حرکت یک خودرو پیکاپ منقش به دفاع مقدس در سطح شرکت و شهرستان و پخش نماهنگ و سرودهای دوران دفاع مقدس از دیگر برنامه ها می باشد.
فخری بافقی در پایان از مساعدت ها و حمایت های مدیرعامل شرکت سنگ آهن و همکاران در مجموعه روابط عمومی و بسیجیان پایگاه نبی اکرم(ص) تشکر و قدردانی کرد.
۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۸:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید