مشاهده جزئیات خبر

نشست هیات اندیشه ورز زن و خانواده بسیج خواهران مرکز برگزار گردید.

هیات اندیشه ورز زن و خانواده
به نقل از روابط عمومی مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نشست هیئت اندیشه ورز زن و خانواده با حضور خانم ها حاتمی مسئول بسیج خواهران و جانشین هیئت اندیشه ورز و شیرزادی دبیر هیئت های اندیشه ورز زن و خانواده مرکز و مسئولین هیئت اندیشه ورز زن و خانواده حوزه ها و پایگاه های ویژه مقاومت بسیج و سازمانهای تابعه برگزار کردید.

در این نشست خانم حاتمی مسئول بسیج خواهران مرکز ضمن خیر مقدم و گرامیداشت هفته بسیج و تشکر از تلاش های بسیج خواهران حوزه ها و پایگاهها ؛ اشاره ایی به نقش و جایگاه این هیئت های اندیشه ورز زن و خانواده جهت دستیابی به اهداف مهم و تولید فکر و ایده های مبتکرانه در حوزه زنان و خانواده داشتند.ایشان بر پیگیری مستمر و جدی مسئولین هیئت اندیشه ورز زن و خانواده در خصوص شناسایی و رصد چالش های حوزه زن و خانواده در سازمان های تابعه تاکید نمودند  و خواستار به موقع ارائه گزارش عملکرد این هیئت ها به مرکز مقاومت بسیج شدند.

در این نشست خانم شیرزادی دبیر هیئت های اندیشه ورز زن وخانواده مرکز نیز ضمن گرامیداشت هفته بسیج به تبیین و توجیه دستورالعمل هیئت اندیشه ورز زن و خانواده پرداختند . ایشان در خصوص وظایف هیئت اندیشه ورز زن و خانواده و فرایند اجرایی این دستورالعمل تاکید کردند که ضمن ضرورت تشکیل این هیئت های اندیشه ورز در حوزه ها و پایگاهها ی سازمانهای تابعه ، مسئولین هیئت اندیشه ورز زن وخانواده باید نسبت به شناسایی افراد نخبه ، صاحب فکر و ایده و دارای تجربه در حوزه زن و خانواده در سازمان ها ی تابعه اقدام نمایند و باتشکیل تیم کارشناسی نسبت به احصاء،مشکلات و چالش های پیش روی زنان و خانواده در آن دستگاه و همچنین احصاء پتانسیل  و توانمندی های موجود  و ایده پردازی و ارائه راهکارها جهت رفع چالش ها طبق قوانین اداری که قابلیت پیگیری و رفع رجوع دارند اهتمام ویژه نمایند .

 در  ادامه این جلسه مسئولین هیئت اندیشه ورز زن و خانواده سازمان فنی و حرفه ای کشور، سازمان بهزیستی ، صندوق بازنشستگی فولاد ، صندوق بازنستگی کشوری  و بانک رفاه کارگران  نیز به ارائه گزارش عملکرد و اقدامات آن حوزه  در خصوص امور زنان و خانواده پرداختند. خواهران

۲۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۵:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید