مشاهده جزئیات خبر

لبیک مسئول سازمان پیام نوروزی رهبر معظم انقلاببه پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب؛

رعیتی فرد: با تلاش بیشتر مانع زدایی از کارخانجاتی که در روند تولید با موانعی روبرو هستند را ادامه می دهیم

پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب
مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب لبیک گفت و در پیامی عنوان کرد: با تلاش و کوشش بیشتر مانع زدایی از کارخانجاتی که در روند تولید با موانعی روبرو هستند را ادامه می دهیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور،همزمان با فرارسیدن سال ۱۴۰۰ و نامگذاری آن به‌عنوان سال "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها" از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در پیامی ضمن تبریک سال نو به ملت بزرگ ایران، به پیام رهبر انقلاب لبیک گفته و آمادگی این سازمان را برای کمک به رفع موانع تولید کارخانجات اعلام کرد.

متن کامل پیام علی حسین رعیتی فرد،مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به ‌شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کارخانجات و مراکز تولیدی کشور در سالهای گذشته به ویژه سال 1399  با مشکلات و معضلات مختلفی دست و پنجه نرم کردند و کارگران و کارفرمایان با مشکلات متعددی مواجه شدند.
کارگران و کارفرمایان در سخت‌ترین و بی‌سابقه‌ترین تحریم ها با غیرت ایستادگی کرده و اجازه توقف چرخ اقتصادی را ندادند.
این سازمان در سال 1399 در قالب طرح شهید کریمی ۵۷۲ کارخانه  و واحد تولیدی که با مشکلات متعددی روبرو بودند را پایش  ۷۷۱ مشکل آنها را احصا  که با تسهیل گری بسیج کارگران و کارخانجات ۶۶۴ مورد آن موانعش برطرف گردید . این اقدام منجر به تثبیت ۵۰۶۰۰ شغل و ایجاد ۱۱۰۰۰ شغل جدید گردیده است..
نامگذاری سال ۱۴۰۰ از سوی رهبر معظم انقلاب به‌نام سال "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها"، نشان  از درایت و نگاه مدبرانه ایشان در خروج زودهنگام از تحریم ها و وابستگی به بیگانگان است ماموریت و هدف اصلی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات،مانع زدایی و حمایت از تولید ملی است و این سازمان منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را همیشه سرلوحه و چراغ راه حرکت های جهادی خود قرار داده است.
 سازمان بسیج کارگران و کارخانجات  به‌ عنوان عضوی از خانواده بزرگ کار و تولید ایران اسلامی، اهتمام جدی در رفع موانع مراکز تولیدی و کارخانجات را در سال های اخیر داشته و با تلاش و کوشش  بیشتر در سال 1400 مانع زدایی از کارخانجاتی که در روند تولید با موانعی روبرو هستند را ادامه می دهیم.
علی حسین رعیتی فرد
سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور

۱۰ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۵۰
basijkargari.ir |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید